Devam Ediyor
Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo

Ore wo Suki nano wa Omae dake ka yo

Soru: Hoşlandığınız bir kız size çıkma teklifi etse ne yapardınız?Şimdi bunun bir değil, iki güzel kız; havalı güzel Cosmos ve sevimli çocukluk arkadaşı Himawari olduğunu hayal edin! Tabii ki ikisiyle de ilgili planlar yapardınız, değil mi, ve tam olarak azgın biri gibi hissederdiniz. Size itiraf ettikleri “duygular” dışında…
Benden “romantik tavsiye” istiyorlar, çünkü ikisi de başkasına aşık. Hahaha… Bu kadar! Buna daha fazla katlanmayacağım! Bu aptal, zararsız karakterden vazgeçiyorum ve gerçek benliğime geri dönüyorum. Ama umudumu kesemiyorum. Eğer onlara tavsiyelerimi verirsem, en azından biri bana aşık olabilir!
Fakat aralarında bir kız, üzücü ve yalnız savaşıma tanık oldu. Örgülü, gözlüklü, sıkıcı bir kız olan Sumireko Sanshokuin (Pansy). Dürüst olmak gerekirse ondan nefret ediyorum. Hal böyleyken… beni seven tek kişi o mu?! O halde, arka plan karakterini ve etrafındaki ilginç, muhteşem kızları fark edemeyen bir kahraman hakkındaki biraz tahrik edici romantik gençlik komedisi başlıyor!

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın