Arkadaşlar maddi olarak sıkıntılı günler çekiyoruz ve siteyi ayakta tutmakta zorluk çekiyoruz. Emeğimizin karşılığını alamıyoruz. Lütfen reklamlara tıklayarak bize destek olun.
Devam Ediyor
Ranma 1/2
7.7 IMDB Puanı

Ranma 1/2

Ranma Saotome, Saotome "Anything-Goes" dövüş sanatları okulunda birinci sınıf bir dövüş sanatçısı ve dahisidir. Çin'de eğitim alırken, kendisi ve babası yanlışlıkla lanetli bir baharın içine düştüklerinde korkunç bir kadere rastlarlar. Şimdi, Ranma soğuk suyla sıçradığında bir kıza dönüşmek için lanetlendi ve onu sadece sıcak su bir erkek çocuğa döndürebilir.

Ranma, babasının, Tendo dojo'nun geleceğini güvence altına almak için Soun Tendo'nun üç kızından biriyle evlenmesi için düzenlediğini keşfettiğinde, işler daha da karmaşıklaşıyor. Soun, Ranma’nın çaresizliğini öğrenmesine rağmen, nişanlanmaya devam etmeye kararlı ve hala yetenekli bir dövüş sanatçısı olan ve erkeklerden nefret ettiği bilinen en küçük kızı Akane'yi seçiyor.

Ranma ½Ranma ve Akane'nin çeşitli rakipleriyle karşılaştıkları, yeni aşk ilgi alanlarıyla karşılaştıkları ve birbirlerini kızdırmak için farklı yollar bulduklarında komik bir macera yaşarlar.

Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın