Devam Ediyor
Tensei shitara Slime Datta Ken
8.9 IMDB Puanı

Tensei shitara Slime Datta Ken

Otuz yedi yaşındaki Satoru Mikami, Tokyo’daki monoton yaşam tarzıyla mükemmel bir şekilde tatmin olan tipik bir şirket çalışanıdır. Meslektaşı ile gündelik bir karşılaşmanın ortasında, sokaklarda rastgele bir saldırganın kurbanı olur ve bıçaklanır. Bununla birlikte, yaralanmalarına yenik derken, kendine özgü bir ses aklında yankılanıyor ve ölen adamın anlayamadığı bir sürü komuttan bahsediyor.

Satoru bilincini yeniden kazandığında, tanıdık olmayan bir alemde bir sümük sürüsü olarak yeniden doğduğunu keşfeder. Bunu yaparken, yeni temel beceriler kazanıyor - özellikle bir şeyi yutma ve görünüşünü ve yeteneklerini taklit etme gücü. Ardından, bir kasabayı küllere mahvetmek için son 300 yıldan beri mühürlenmiş olan felaket seviyesindeki mühürlü canavar "Storm Dragon" Verudora'ya rastladı. Çaresizliğine sempatik olan Satoru, mührün yok edilmesine yardım edeceğine söz verdi. Buna karşılık Verudora, kendisine ilahi koruma sağlaması için kendisine Rimuru Tempest adını verdi.

Şimdi, geçmiş yaşamının sınırlarından kurtulan Rimuru, farklı bir hedefi göz önünde bulundurarak taze bir yolculuğa çıkar. Yeni fiziğine alıştıkça, iğrenç antics dünya çapında dalgalanıyor ve kaderini yavaş yavaş değiştiriyor.
  • 1. Sezon
  • Dizi hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın