Shingeki no Kyojin Animesi 2020’de Son Sezonu Hayranları İle Buluşturacak

admin
09 Tem 2019
Shingeki no Kyojin Animesi 2020’de Son Sezonu Hayranları İle Buluşturacak

Shingeki no Kyojin Son Sezon 2020’de Anime Severler ile

Shingeki no Kyojin adlı popüler televizyon anime serisi geçtiğimiz pazartesi final verirken izleyiciler baya üzülmüştü. Ama Anime severlere tez haber erken ulaştı. Animenin bittiği gün izleyicilerine bir tanıtım videosu yayınlayarak bir şok yarattı. Tanıtım videosunda son sezonun NHK – General kanalında 2020 sonbaharında izleyicileri ile buluşacağı açıklığa kavuşturuldu. Anime severler bir soluk aldı bu haber ile .

Televizyon anime serisinin ilk sezonu Nisan 2013’de yayımlanmıştı ve ikinci sezon ise Nisan 2017’de hayranlarla buluştu. Üçüncü sezonun ilk yarısı geçtiğimiz yıl temmuz ayında ikinci yarısı ise bu yıl 28 Nisan’da Japonya’da NHK-General kanılda yayımlandı.

Son sezonun konusu;

“Japonya’da Shingeki no Kyojin olarak bilinen animede, yıllar önce insanlığın son temsilcileri, insan yiyen Titanlardan kaçmak için kule gibi yükselen duvarlarla takviye edilmiş kentlerin içine çekilmek zorunda kaldı. Sadece Keşif Birliği’nin kahraman üyeleri güvenli duvarların ötesine geçmeye cesaret ettiler – ama cesur savaşçılar bile nadiren canlı olarak geri döndü. Şehir içinde olanlar hayallerinin yıkıldığı güne kadar barışçıl bir varoluş yanılsamasına sarıldılar ancak hayatta kalma konusundaki ince şansları tek bir korkunç seçeneğe indirildi: öldür – ya da yutul!”

Eğer sizde Shingeki No Kyojin animesinin bittiğinde neden? bu denli yankı uyandırdığını merak ediyorsanız merkuryTv de yayınladığımız bölümlerini izleyebilirsiniz.

Yorumlar